www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Analize medicale de laborator
și clinici medicale

Call Center GRATUIT
0800 800 599
Luni - Vineri 8:00 - 20:00
PROGRAMARE ONLINE

Biolog Laborator Central București

Post disponibil Medcenter Biolog
  • ORAŞ: București​
  • NIVEL CARIERĂ: Entry, Middle
  • DEPARTAMENT: Microbiologie, Serologie, Elisa, Imunologie, Biochimie
  • POSTURI DISPONIBILE: 3

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoană organizată, responsabilă și atentă la detalii;
  • Diplomă de studii care atestă specialitatea de biolog/biochimist/chimist;
  • Autorizație de liberă practică, vizată pe anul în curs;
  • Certificat de membru vizat OBBCSSR;
  • Disponibilitate de a lucra pe ture;
  • Experiență de cel puțin un an în cadrul unui laborator de analize;
  • Cunoștințe de operare PC.
RESPONSABILITĂȚI:
  • Lucrează practic pe analizoarele specifice departamentelor laboratorului de analize medicale (Microbiologie, Imunologie, Serologie, Elisa, Biochimie);
  • Validează investigațiile de laborator finale și eliberează buletinul de analize în limita competențelor definite prin lege.
BENEFICII:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Programe de formare continuă (corespunzătoare poziției în cadrul companiei);
  • Pachet salarial motivant;
  • Asigurare medicală;
  • Masă de prânz asigurată;
  • Acces gratuit la sala de fitness.

Aplică rapid completând formularul de mai jos sau trimite CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului